fbpx

Super Bowl 2017 – najboljši oglasi z 51. finala lige ameriškega nogometa NFL

Super Bowl 2017 - oglasi

Danes ponoči po slovenskem času se je v Houstonu odvijal 51. Super Bowl, finale lige ameriškega nogometa, ki so ga po epskem preobratu dobili nogometaši ekipe New England Patriots, ki so po podaljšku premagali moštvo Atlanta Falcons in petič postali prvaki like NFL. Med polčasom je gledalce četrt ure zabavala Lady Gaga, ki je svoj nastop začela na vrhu stadiona in nato skočila v globino (glej video). Super Bowl tradicionalno spremljajo tudi zanimivi oglasi. To so najboljši, ki so jih imeli letos priložnost videti gledalci.

Največji ameriški športni dogodek leta, Super Bowl 2017, je za nami. Tom Brady, prvi zvezdnik zmagovite ekipe New England, ki je po treh četrtinah za Atlanto zaostajala že z 28 : 3, potem pa so Patrioti naredili delni izid 31 : 0 in po podaljšku zmagali s 34:28, je postal prvi podajalec v zgodovini ameriškega nogometa s petimi naslovi.

Poleg tekme je s svojim epskim nastopom med polčasom, ko so nebo osvetlili droni, navdušila tudi Lady Gaga (glej zgoraj), med prekinitvami pa so gledalce zabavali tudi TV-oglasi.

Tom Brady je še kar lačen zmag.

Letos je bilo treba za zakup 30-sekundnega oglasnega prostora v času Super Bowla odšteti 5,02 milijona evrov. Kateri oglaševalec je najbolje porabil svoj denar, preverite v nadaljevanju.