fbpx

To najgłupszy samobójczy gol w historii futbolu!

Najgłupszy gol samobójczy w historii futbolu

Czy to najgłupszy gol samobójczy w historii futbolu? Austriacki piłkarz David Alaba popełnił błąd godny ligi dziecięcej przed mistrzostwami Europy w piłce nożnej w towarzyskim meczu z Maltą. Zobaczcie, jak potrząsnął własną siecią i uśmiechnął się przed całym światem!

Jest Dawid Alaba podpisany pod najgłupszy gol samobójczy w historii futbolu? Gdyby to był pięciolatek, taki ruch nie wydawałby się zaskakujący, ale skoro przedstawiciel Austrii i piłkarz Bayern Monachium nie spodziewałbyś się tego. Piłkarz jego kalibru nie powinien sobie pozwolić na coś takiego. Czy sie zgadzasz?

Bramkarz Ramazan Ozcan mógł tylko trzymać głowę.

Sama napisała 87. minuta, kiedy miała to Austria przeciwko Malcie zwycięstwo było w jej rękach (prowadziła 2:0), a obie drużyny tylko czekały na końcowy gwizdek sędziego. Ale potem przyszedł inwestycja godna ligi amatorskiej. Alaba i bramkarz reprezentacji Austrii nie dogadywali się i byliśmy świadkami najgłupszego samobójczego gola w historii! I mecz znów stał się ciekawy, choćby na kilka minut.

I choć Alaba sam siebie krytykował, wyglądało to tak mistrzowski Honor Niemiec na Euro 2016 obronił jego klubowy kolega, obrońca Jérôme Agyenim Boatenga.