fbpx

Která znamení zvěrokruhu se rodí jako vítězové?

Studie olympijských medailí

Vítězství na olympiádě vyžaduje roky tréninku a vytrvalosti. Tým na webu Runrepeat.com analyzoval více než 16 027 vítězů medailí z 51 olympijských her (od roku 1896 do roku 2018) a jejich data narození, aby určil, která znamení zvěrokruhu mají schopnost a houževnatost soutěžit a uspět na olympijských hrách.

Výsledky ukázaly, že ano kozorožec daleko před ostatními. Mají 1202 medailí, což je o 58,6% více, než je kombinovaný průměr všech ostatních astrologických znamení (757). Vodnář a střelec jsou na druhém a třetím místě s 829 a 824 medailemi. Lvi jsou však na konci tabulky s pouhými 681 medailemi.

Kozorohové získali nejvíce zlatých, stříbrných a bronzových medailí, ale rozdíl oproti ostatním je největší, podíváme-li se pouze na zlaté medaile. Konkrétně vyhráli 1,7krát více zlatých medailí než jakékoli jiné astrologické znamení.

Mužští sportovci Kozoroha jsou ještě dominantnější. Získali o 64,91 TP8T více medailí než jejich protějšky. Ale ne proto, že by se v astrologickém znamení Kozoroha narodilo více lidí. Právě naopak. Studie údajů ze sčítání lidu z roku 2017 ukazuje, že ano Kozoroh je nejméně rozšířené znamení zvěrokruhu po celých USA. Podle Astrofame Kozoroh je na osmém místě v seznamu nejběžnějších astrologických znamení na světě. Vodnář, druhý na seznamu olympijských vítězů, je považován za nejméně obvyklé znamení, zatímco Střelec je na desátém místě. To ukazuje, že nejméně běžná znamení zvěrokruhu ve skutečnosti získala nejvíce medailí.