fbpx

Filmmemorabiliaveiling: de meest bijzondere veiling voor filmliefhebbers

TERUG NAAR DE TOEKOMST – Veiling van filmmemorabilia

Ben je verliefd op de zevende kunst? Ben jij gek op films? Zou je een artefact uit Pulp Fiction, Batman of een andere film hebben? Mis dan op 26 september 2017 geen unieke kans.

Welke film je ook leuk vindt, je zult zeker iets voor jezelf vinden op deze ongelooflijke veiling Filmmemorabilia-veiling, die zal plaatsvinden 26 september in Londen. Je kunt het aanbod filmrekwisieten nu al live bekijken. Momenteel is er al een selectie van producten waarop u kunt bieden binnen de veiling 600 stukken.

"Bad mother fucker" portemonnee van "Pulp Fiction"
Portemonnee met het opschrift "Bad mother fucker" uit de film Pulp Fiction

Jules' portemonnee met de inscriptie "Slechte moederneuker' uit de film Pulp Fiction, en de zweep van Indiana Jones uit de film De laatste kruistocht en de bekende Nike sneakers uit de film Terug naar de toekomst.

Dat is natuurlijk niet alles... je kunt productie-artefacten kopen Star Wars, De glans, littekengezicht. De herkomst van elk aangeboden stuk is grondig onderzocht en bevestigd, zodat u met het volste vertrouwen op uw geld kunt bieden dat het originele exemplaren zijn.

Afbeeldingengalerij: filmmemorabilia-veiling

Meer informatie

Meer informatie:
propstoreauction.com

Bij jou sinds 2004

Vanaf jaar 2004 we onderzoeken stedelijke trends en informeren onze community van volgers dagelijks over het laatste nieuws op het gebied van lifestyle, reizen, stijl en producten die met passie inspireren. Vanaf 2023 bieden we content aan in de belangrijkste wereldtalen.